Figyelem!

Egyesületünk figyelemmel kíséri a gyepmesteri telepre bekerülő négylábúakat. Ön is megteheti ha követi Facebook oldalunkat vagy a telep honlapját az alábbi linken:

Hódmezővásárhelyi Városellátó és Foglalkoztató Közhasznú Nonprofit Kft.

Szociális program

1 % esély

Összefogás

A póráz két végén

Befogadó

Legyél Te is menő, tűzijáték helyett adományozz egyesületünk védencei számára! Évente több száz állat veszik el otthonról a tűzijátékok miatt és több tízen állat hal meg amiatt, mert emberek "szórakoznak", ezzel halálba küldve a védtelen állatokat! Tegyél ellene, mutass példát!

 

 

 

 


 

 

Számlaszámunk: 10700158-67637539-51100005
KÖZLEMÉNY: "Menő program"
FONTOS: Egyesületünk idén online térben segít az elveszett állatok haza juttatásában, a gazdik felkutatásában. Ha elveszne a kedvence, friss fotót küldjön róla Face oldalunkra és leírást, mi azt közzétesszük, csoportokban megosztjuk. Most így fogunk tudni segíteni!

Adományozás

 

Bankszámlaszám: 10700158-67637539-51100005

Cicások csoportja..

Cicatartók és kedvelők klubja..
Nyilvános csoport 1 870 tag

Facebook

Csatlakozz

Életmentő

Sünmentő

Segítség